Burç Kadınları Hayattan Ne Bekler?

burç kadınları hayattan ne bekler

KOÇ KADINLARI: Güçlü erkeklerle bir olmak isterler. Korunmak ve gözetilmek için erkekleri kendilerine sığınak olarak görürler. Kendilerine eşlik eden yardımsever erkekleri hayatlarına sokarlar. Güçsüz ve zayıf erkekleri istemezler. Ayakları üstünde duran güçlü erkekleri yakınlarında görmek isterler.

BOĞA KADINLARI: Erkeklerde tutku ve aşk isterler. Derin duygular yaşarlar. Yaşamın güzel boyutu ile ilgilenirler. Çalışkan ve hırslı erkekleri arzularlar. Erkeğin eğlenceli ve yaşam dolu olmasını isterler. Kabına sığmayan özgün erkekleri çevrelerinde tutarlar.

İKİZLER KADINLARI: Özgürlükçü ikizler kadınları engellenmeyi sevmezler. Kendilerine her alanda güvenen ve kısıtlama getirmeyen erkeklerle bir olmak isterler. Kıskanç erkekleri sevmezler. Tartışmayı seven ikizler kadınları konuşkan, kültürlü erkeklerle vakit geçirmeyi severler. Keşfedilmeyen şeyleri keşfetmek isterler.

YENGEÇ KADINLARI: Çocuklarına iyi anne, eşlerine iyi eş olmak isterler. Erkeklerinin de aile babası olmasını isterler. Hovarda erkekleri sevmezler. Evine bağlı erkekleri hayatlarına sokarlar. İhmal edilmeyi sevmezler. Önemli günleri atlamayan romantik erkekleri arzularlar. Düşünceli ve hassas erkeklerle hayatlarını birleştirmek isterler.

ASLAN KADINLARI: Erkeklerden saygı beklerler. Zevk ve tercihine saygı duyan erkeklere hayranlık duyarlar. Özel hayatına müdahaleyi sevmezler. Kıskanç erkeklerden nefret ederler. Sınır çizmeyen geniş dünya görüşüne sahip erkekleri hayatlarına sokarlar. Eleştirilmeyi ve eleştiri yapmayı severler. İltifat edilmeyi seven aslan kadınları işlerini büyük titizlilikle yaparlar. Erkeklerde başarı ve karizma ararlar. Çekingen, içine kapanık erkekleri itici bulurlar.

BAŞAK KADINLARI: Erkeklerde gizem ve sır ararlar. Her şeyi ortada olan erkekleri itici bulurlar. Erkek gizem dolu çözülmeyi bekleyen sır dolu olmalıdır. Zeki ve kurnaz erkeklerle bir olmak isterler. Problem karşısında sürekli söylenen erkekleri sevmezler. Sorun çözen, pratik ve pozitif erkeklerle bir olmak isterler. Entrika çeviren erkekleri ilginç bulurlar. Yalanı sevmeyen başaklar aldatılmayı kabul etmezler.

TERAZİ KADINLARI: Uyumlu bir evlilik kurmayı hedeflerler. Erkekte fiziksel görünümü önemserler. Fit kilosu olmayan orantılı vücuda sahip erkekleri arzularlar. Karakteri sağlam eğitimli ve güçlü erkeklerle bir olmak isterler. Erkekte kibarlık ararlar. Maço erkekleri itici bulurlar.

AKREP KADINLARI:  Erkekte aşk, tutku ve ihtiras ararlar. Erkekte yoğun duygu ararlar. Erkeğin dengeli olmasını isterler. Keklerin hatalarını kolay affederler. Bu yüzden akrep kadınları çok sık aldatılırlar. Yaşamdan tat almak için amansız bir mücadele içine girerler. Hedefine kitlenen ve bir amaç uğruna yaşayan erkekleri hayatlarına sokarlar.

YAY KADINLARI: Kabının dışına çıkmak yabancı insanlarla tanışmak isterler. Gizemli yerler her zaman ilgisini çeker. Sportif giyinen erkeklerden hoşlanırlar. Düz basmakalıp giyim tarzı ve yaşam benimseyen erkekleri itici bulurlar. Beslenmesine dikkat eden yaşam felsefesi kendisine yakın olan erkeklerle bir olmak isterler.

OĞLAK KADINLARI: Öfkesine hâkim olmasını bilen serinkanlı erkeklerle bir olmak isterler. Erkeğin her zaman ciddi ve gerçekçi olmasını isterler. Hayalperest erkekleri itici bulurlar. İşlerini sağlama alan, ayakları üstünde duran güçlü erkeklerle evlenmek isterler. İhtimaller üzerine konuşmayı sevmezler. Gelip geçici hevesleri yoktur. Malın kıymetini bilen kovalar yaşamdan tat almasını bilen erkekleri hayatlarına sokarlar.

KOVA KADINLARI: Geniş dünya görüşüne sahip erkekleri hayatlarına sokarlar. Bağnaz sığ düşünen gelenekçi erkekleri itici bulurlar. Romantik erkeklerden çok karizmatik erkekleri tercih ederler. Zeki kurnaz plan yapan erkekler ilgisini çeker. Kıskanç ve tutucu erkeklerden nefret ederler. Aşkı yoğun ve derin yaşayan erkeklerle evlenmek isterler.

BALIK KADINLARI: Eşlerinin kendilerine sadık olmasını isterler. Kendisine destek olan zorluğu ve sıkıntıyı bilen erkekleri hayatlarına kabul ederler. Yardımsever, cömert erkekleri tercih ederken, cimri çok şikâyet eden, mızmız erkeklerden uzak dururlar. Erkeklerinin centilmen ve nazik olmalarını isterler.